Esame tam, kad padėtume

Šiame puslapyje rasite visus atsakymus į iškilusius klausimus, o jei kils papildomų – susisiekite su mumis

 1. Ieškokite – norimą prekę galite surasti naudodamiesi paieška, naršydami prekių kataloge arba prekių rodyklėje.
 2. Išsirinkite – rastą prekę peržiūrėkite ir įdėkite į krepšelį. Jei nežinote kokios prekės reikia, galite pasinaudoti pirkimo gidu.
 3. Patvirtinkite – pasirinktas prekes patvirtinkite ir spauskite „Tęsti“ arba rinkite prekes toliau.
 4. Atsiskaitykite – saugaus apmokėjimo puslapyje atsiskaitykite už įsigyjamas prekes iškart internetu, išsimokėtinai arba pristatymo metu.

Užsakymui yra taikoma minimali užsakymo suma (9.90 Eur), taip pat užsakymo paruošimo mokestis (2.90 Eur).

Užsakymo paruošimo mokestis skiriamas darbuotojų darbo užmokesčio priedui (50%) bei socialiniams projektams Lietuvoje remti (50%).

 1. Prekių pristatymas į namus ar biurą nurodytu adresu. Kaina 4.90 Eur.
 2. Prekių atsiėmimas DPD Pickup tinkle. Kaina 1.90 Eur.
 3. Prekių pristatymas į LP EXPRESS siuntų terminalus. Kaina 3.90 Eur.

Nemokamas pristatymas taikomas kai užsakymo suma viršija 75 Eur. Nemokamai pristatome į namus ar biurą nurodytu adresu.

Jeigu užsakote stambiagabarites prekes, galite užsisakyti jų užnešimą. Paslaugos kaina 19.90 Eur.

 

Primename, kad yra taikoma minimali užsakymo suma (9.90 Eur) bei užsakymo paruošimo mokestis (2.90 Eur).

Užsakymo paruošimo mokestis skiriamas darbuotojų darbo užmokesčio priedui (50%) bei socialiniams projektams Lietuvoje remti (50%).

 1. Mokėjimo pavedimu į įmonės banko sąskaitą (mokant šiuo atsiskaitymo būdu bus pritaikyta papildoma 1% nuolaida užsakymui).
 2. Internetine bankininkyste arba MoQ (yra palaikomi šie bankai: SEB, Swedbank, Luminor, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, Citadele ir mob. programėlė MoQ).
 3. Grynais banko padaliniuose, Lietuvos spaudos kioskuose ir MAXIMA kasose.
 4. Banko kreditine arba debetine kortele (jeigu kortelei įjungta atsiskaitymo internetu paslauga).
 5. Išsimokėtinai per 3 kartus ar per mūsų partnerius Mokilizingas arba General Financing.
 6. Grynais arba banko kortele pristatymo metu (kol kas taikoma tik skintų gėlių ir puokščių Vilniaus mieste pristatymui)
Privatūs klientai už IT įrangos nuomą turi mokėti į įmonės sąskaitą pavedimu arba su kvitu Lietuvos spaudos kioskuose, MAXIMA kasose, bankų padaliniuose.
Verslo klientai už įrangos nuomą privalo atsiskaityti į įmonės banko sąskaitą mokėjimo pavedimu.
 

Atsiskaitydami mokėjimo pavedimu į banko sąskaitą, paskirtyje nurodykite užsakymo numerį. Dėkojame.

Jeigu užsisakote daržoves, vaisius, uogas ar kitas maisto prekes iš mūsų partnerių ūkininkų, tai prekės yra išsiunčiamos tik trečiadieniais. Jeigu pateikėte užsakymą pirmadienį, jos bus išsiųstos trečiadienį, jeigu penktadienį – kitos savaitės trečiadienį ir t.t.

Užsakymą atšaukti galite per 2 valandas nuo užsakymo pateikimo. Tai galite padaryti prisijungę prie savo pirkėjo paskyros (jei užsakymo metu užsiregistravote) arba užpildykite KAC Kontaktų formą šiame puslapyje. Vėliau užsakymo atšaukti nebebus galima.

 

Užsakymo keisti galimybės nėra. Jeigu užsakėte prekę, kuri jums nėra reikalinga, grąžinkite ją vadovaudamiesi 90 dienų prekių ir pinigų grąžinimo garantija. Jeigu užsakymą norėjote papildyti, užsisakykite prekę atskirai atlikdami naują užsakymą.

Kviečiame visada prieš priimant prekes iš kurjerio įsitikinti, kad prekės pristatytos nepažeistos, pilnos komplektacijos ir techniškai tvarkingos. Vis dėlto jeigu atsitiko taip, kad gavote nepilną ar sugadintą užsakymą, informuokite mus apie tai KAC Kontaktų forma šiame puslapyje

Gautas sugadintas prekes pakeisime tokiomis pačiomis naujomis arba grąžinsime už ją sumokėtus pinigus. Gavus nepilną užsakymą, papildomą reikiamą prekę išsiųsime savo sąskaita jums į namus ar biurą nurodytu adresu.

Visoms prekėms yra suteikiama 90 dienų prekių grąžinimo garantija. Už nenaudotas, originalioje pakuotėje esančias prekes yra grąžinami pinigai. Už naudotas prekes (įvertinus jų būklę) yra išduodami nuolaidų kuponai sekančiam apsipirkimui (iki 80% naudotos prekės vertės). Norėdami grąžinti prekę užpildykite KAC Kontaktų formą šiame puslapyje. Pinigai už prekes į mokėtojo sąskaitą yra grąžinami per 30 kalendorinių dienų.

 

Prekės, kurių negalima grąžinti yra nurodytos LR mažmeninės prekybos taisyklėse, patvirtintose LR Ūkio ministro.

Jeigu negavote prekės praėjus pristatymo terminui, užpildykite KAC Kontaktų formą šiame puslapyje ir mes pabandysime išsiaiškinti situaciją.

Kartais taip nutinka, kad užsakytos prekės (dėl partnerių sistemų likučių atnaujinimo vieną kartą per dieną) galime neturėti. Tokiu atveju su jumis susisieks Klientų aptarnavimo centro specialistas ir pasiūlys palaukti prekės, užsisakyti alternatyvią, kurią turime arba užpildys pinigų grąžinimo prašymą. Pinigai už nepristatytą arba prekę, kurios šiuo metu neturime yra grąžinami į mokėtojo banko sąskaitą per 30 kalendorinių dienų.

Daugumai prekių el. parduotuvėje KASDIENAI yra suteikiamos garantijos. Prekėms, kurioms yra taikomos garantijos yra suteikiama ne mažesnė kaip 24 mėn. garantija. Be to, suteikiame galimybę užsisakyti pratęsta garantiją iš mūsų partnerių Warranty Experts.

 

Ką daryti, jeigu sugedo prekė?

Jeigu garantiniu laikotarpiu sugedo prekė, kreipkitės į prekės gamintojo autorizuotą garantinio aptarnavimo priežiūros centrą. Jų sąrašą rasite čia. Jei neturite galimybės prekę pristatyti patys į autorizuotą garantinio aptarnavimo centrą ar jo jūsų mieste nėra, susisiekite su mumis užpildę KAC Kontaktų formą šiame puslapyje.

 • Naudojimosi taisyklės.
 • Prekių pirkimo–pardavimo taisyklės.
 • Privatumo politika.
 • Slapukų politika.

Norėdami peržiūrėti, paspauskite ant norimų taisyklių.

Papildomos nuorodos

Užsakymo būsenos patikrinimas

Pirkimo istorija (užsiregistravusiems)

Pirkėjo paskyra

Galiojantys pasiūlymai

Radau mažesnę kainą

Kontaktai

Visos teisės ginamos © 2019

UAB „Projektai visuomenei“, įmonės kodas 304521174, PVM mokėtojo kodas LT100011773518